ЗАМОВИТИ

Розробити логотип стиль закладу освіти Академія фінансового моніторингу

Розробка логотипу:

Державна установа післядипломної освіти "Академія фінансового моніторингу" входить до сфери управління Державної служби фінансового моніторингу України – національного підрозділу фінансової розвідки. Академія фінансового моніторингу є головним навчальним закладом та екзаменаційним центром у сфері фінансового моніторингу в Україні, де щороку підвищують кваліфікацію та перепідготовку тисячі слухачів.

До нашої студії звернулися за розробкою нового візуального образу установи – розробкою логотипу, фірмового стилю, презентації, сертифікату, свідоцтва та іншого. Замовником було поставлено завдання створити цікавий та простий у використанні логотип, який асоціюється зі сферою діяльності та передає ідею назви: "Академія фінансового моніторингу".

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Логотип складається з емблеми та напису "Академія фінансового моніторингу".Емблема включає такі символи:

Колірне рішення логотипу виконане в синьому кольорі. Синій колір асоціюється з надійністю та впевненістю. Синій – колір незворушності та порядку. Він є кольором чистоти та легкості, і говорить про інтелектуальність та надійність, а також уособлює сучасні підходи, принципи та ідеї, які використовує заклад післядипломної освіти у своїй роботі.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк, пакет, презентація. Розроблений фірмовий стиль у вигляді накладання об'ємних ліній доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є солідність, простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка дизайну стенду Roll-up:

Розробка дизайну стенду була виконана з урахуванням розробленого логотипу та фірмового стилю. Дуже важливо зберігати консистентність і однаковість з іншими елементами бренду, щоб створити сильне візуальне враження у споживачів, що запам'ятовується.Розробка дизайну сертифіката, свідоцтва:

Розробка дизайну сертифікату та свідоцтва була виконана з урахуванням розробленого логотипу та фірмового стилю. Загальний дизайн документів виконаний у сучасному та інноваційному стилі та відповідає основним вимогам Замовника до цієї роботи.П.І.Б.: Марчук Ростислав

Компанія: Академія фінансового моніторингу

Посада: Директор, к.ю.н.

Місто: Україна, м. Київ

LogoMaster - ви найкращі!!!

Коли обирали дизайн-компанію для розробки логотипу, то зрозуміли, що нам подобаються всі логотипи LogoMaster, які розміщені на їхньому сайті. Замовили, хоч ціни і не найнижчі. За результатом роботи зрозуміли, що це того варто.

Дуже задоволені: спілкуванням з клієнтом, якістю виконаної роботи, строками! Єдиною проблемою для нас було наступне: із запропонованих 5 ескізів довго не могли обрати один. Всі варіанти були фантастичні!!!

Дуже вдячні колективу LogoMaster! Процвітання вам та творчих звершень! Переконані у подальшій співпраці.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98