ЗАМОВИТИ

Логотип стиль бренд бук послуги з оренди складів офісів боксів Київ Україна

Редизайн логотипу:

Офісно-складський комплекс “SUN PARK” – комплексні послуги з оренди складів, офісів та кімнат-боксів для компаній та приватних осіб (Київ, Україна). У розпорядженні компанії складські приміщення загальною площею 50 000 м2.

До нас у студію звернулися за допомогою у ребрендингу компанії. Основне завдання – розробити новий та сучасний логотип, фірмовий стиль та бренд бук з урахуванням світових трендів у дизайні.


Новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню - легко і зрозуміло читається, а так само залишає за собою попередню впізнаваність бренду.


Логотип складається з прямокутника та назви компанії всередині. Прямокутник - це правильна, раціональна і надійна фігура. Саме завдяки цим властивостям прямокутник завжди був і залишається найулюбленішою формою людини, за допомогою якої він пристосовує все для свого побуту. Наприклад, кімната, будинок, стіл, ліжко мають прямокутну форму. Прямокутник у логотипі компанії символізує стійкість, раціональність та надійність.

Шрифтове написання назви “SUN PARK” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Колірне рішення логотипу виконане в оранжевому кольорі. Помаранчевий колір асоціюється з відкритістю, надійністю, впевненістю, сучасним мисленням та відображає розумну ефективність.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини та опису фірмового стилю.Відгук:

П.І.Б.: Іванова Ірина

Компанія: ТОВ «САН ПАРК»

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

Замовляли в студії редизайн логотипу для нашої компанії SUN PARK, а також назви та логотипи для нових напрямків діяльності.

Хочу висловити свою щиру подяку за відмінну роботу зі створення нової подоби нашого бренду та зведення всіх матеріалів у бренд бук.

У роботі з Вами ми побачили професіоналізм, системний підхід, дотримання термінів, здатність побачити та зрозуміти наші потреби та запропонувати найкраще рішення.

Будемо раді подальшій співпраці. Бажаємо студії подальших успіхів та процвітання!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98